Якщо ви вирішили встановити в будинку нові склопакети, то вже незабаром ви зможете цілком насолодитися усіма його перевагами. Але, щоб це стало можливим, необхідно спочатку подбати про вивезення будівельного сміття. Це справа нелегка, тому краще довірити її виконання будівельній компанії. Ну, а після монтажу вікон, сміття залишиться чимало. Через демонтаж старих віконних конструкцій в приміщенні буде багато пилу і бруду, з’явиться будівельне сміття, від якого необхідно позбутися. Якщо у вас вже виникло питання: хто допоможе з прибиранням, і куди подіти все це сміття, то ми тут же дамо вам на нього відповідь. Ви можете звернутися до нас – наші співробітники швидко та якісно все приберуть і вивезуть будівельне сміття.

Наш совет

Досвід роботи показує, що про утилізацію будівельного сміття необхідно подбати заздалегідь. Як надалі спростити цей процес? Необхідно обов’язково зняти фіранки з вікон, теж саме проробити зі шторами і жалюзі. Меблі варто закрити плівкою, це захистить їх від товстого шару пилу.

Вивіз сміття – одна з послуг, які ми надаємо, тому за виконанням такої роботи краще звернутися до нас. Наші співробітники максимально швидко звільнять приміщення від сміття, що зробить процес подальшої прибирання набагато простіше.

Замовляючи установку вікон, потрібно бути готовим до того, що сміття буде багато. Адже процес демонтажу одного вікна з подальшим розширенням відкосів може залишити до десяти мішків сміття. Прибирання будсміття працівниками нашої компанії включає в себе такі моменти:

збір сміття в приміщенні і наповнення їм мішків;
винос мішків на сходову клітку, спуск на перший поверх;
вивезення сміття на звалище.
Можливо виконання не всіх пунктів – часткова прибирання. Тому весь фронт робіт краще обумовити з менеджером ще на етапі замовлення послуги. Вивіз великої кількості сміття для нас не є проблемою.

Якщо ви вирішите скористатися послугою «Вивезення сміття» в нашій компанії, то можете бути впевнені в тому, що все замовлення буде виконано якісно і відповідально. Якщо у вас є які-небудь питання, ви можете задати їх нашому менеджеру, зателефонувавши за вказаним на сайті номером телефону. Ми зробимо все, щоб якомога швидше і якісніше виконати ваше замовлення. Ціни на наші послуги більш ніж прийнятні, тому ви залишитеся задоволені! Звільніть себе від необхідності мати справу з будівельним сміттям і звертайтеся до нас.

Передзвонимо і допоможемо з вибором Ваших вікон

У Вас є питання?