До спальної кімнати багато хто ставиться як до особливого місця. Адже в ній можна не тільки поспати, а й відпочити. А якість відпочинку безпосередньо впливає на ефективність роботи. Тому більшість домовласників намагаються створити в цій кімнаті умови комфорту і затишку. Але багато хто з них не до кінця усвідомлюють, що ефективно впоратися з цими важливими аспектами допоможе не тільки дизайнерське її оформлення, а й вікна в спальню. Адже вони повинні пропускати вуличний шум, забезпечувати збереження тепла, захищати від сонячних променів.

Тонкощі вибору системи скління

Підбираючи вікна для спальні, необхідно враховувати певні критерії:
  • Забезпечувати гарантовану звукову ізоляцію, яка виключає навіть найменше проникнення звуків проїжджаючого транспорту і вельми «витончений вокал» перехожих на вулиці.

  • Стати своєрідним бар’єром для «випаровування» тепла з кімнати. Тому фахівці рекомендують встановлювати енергозберігаючі віконні конструкції. Вони дозволять не мерзнути взимку, а влітку не знемагати від спеки.

  • Прекрасну герметичність вікна для спальні. На професійно виготовлених пластикових системах скління повністю виключається наявність різних щілин. До того ж повинен бути присутнім якісний ущільнювач. Це дасть можливість запобігти навіть випадкове утворення конденсату.

  • Параметри екологічної безпеки. Для виготовлення вікон для спальні має використовуватися лише нешкідлива сировина.

Вибираємо систему скління для спальні

Вікна одночасно з комфортом і затишком зобов’язані забезпечувати зручність і практичність. До того ж вони повинні відрізнятися досить гарною якістю при доступній вартості.

У багатьох спальня асоціюється з тишею. Тому якщо під вікнами з даної кімнати знаходиться жвава галаслива вулиця, то ідеальним варіантом буде придбання системи скління зі склопакетами. Більшість виробників в цьому випадку пропонують камери, заповнені інертним газом. Таке наповнення їх внутрішнього простору дає можливість значно підвищити параметри ізолювання. Такі вікна в спальню дозволять забути про неприємний вуличний шум. У холодну пору року ви не будете мерзнути.

Вибираючи вікно в спальню, не варто забувати про необхідність періодичного її провітрювання навіть узимку. Тому у віконній конструкції повинна бути передбачена функція мікропровітрювання. А для виключення проникнення в кімнату різноманітних мошок, мух і комарів потрібно встановити москітну сітку.

Останнім часом виробники пропонують обладнати вікна в спальню клімат контролем. Така система зможе забезпечити в будь-який час доби необхідну кількість свіжого повітря. А віконна конструкція в цьому випадку буде повністю закрита, забезпечуючи гарантований захист від шуму і втрат тепла.

Передзвонимо і допоможемо з вибором Ваших вікон

У вас є питання?