Готові пластикові вікна на дачу

З настанням потепління все більше жителів мегаполісів намагаються покинути, хоч на деякий час, галасливі і пилові міста. Вони прагнуть як мінімум вихідні, а іноді і відпустку, проводити на природі. Для багатьох ідеальним варіантом відпочинку на свіжому повітрі стає дача. Але кожному хочеться провести час на ній з комфортом незалежно від примх природи.Тому одним з головних чинників облаштування літнього будиночка є грамотний підбір недорогих пластикових вікон на дачу. Але при їх виборі фахівці рекомендують враховувати певні критерії.

Вікна для дачі: нюанси вибору

Плануючи зведення або ремонт літнього будиночка, бажано з особливою відповідальністю ставитися до підбору необхідних будівельних компонентів. Це стосується і до системи його скління. Вона повинна відповідати певним простим факторів і забезпечувати:
 • Безпека

  Крім зборів пластикові вікна на дачі повинні стати гарантованим бар’єром для несанкціонованого відвідування непрошених гостей.

 • Хорошу вентиляцію

  Заходячи в будинок під час літньої спеки, хочеться відчути певну прохолоду. Швидко створити оптимальний мікроклімат в приміщенні допоможуть вікна на дачі з ПВХ профілю, обладнані декількома стулками як поворотними, так і відкидними.

Так як дачники в основному проживають за містом, в літньому будинку лише в теплий період року, то забезпечення системою засклення теплову і шумову ізоляцію ставити не актуально.

Особливості склопакетів для дачі

Фахівці рекомендують в даній ситуації купити в дачний будиночок систему скління з багатофункціональним покриттям. Такий варіант забезпечить оптимальний мікроклімат всередині дачі навіть вікна виходять на сонячну сторону.Прекрасно захистити від вуличного шуму дозволять навіть недорогі двокамерні пакети.

Але бажано потурбуватися і про безпеку річної житлової будови. У заміському будинку при тимчасовому проживанні необхідно постаратися виключити будь-які спроби проникнення в нього непрошених гостей.

Тому фахівці рекомендують придбати віконні конструкції з протиударними склопакетами та фурнітурою.Саме такий варіант вікон для дачі дасть можливість одночасно вирішити покладені на них завдання. Вони стануть гарантованим своєрідним бар’єром для надокучливого шуму, дозволять створити оптимальний мікроклімат в кімнатах, забезпечать збереження майна.

Переваги установки системи скління на дачі

Недорогі пластикові двокамерні вікна мають масу незаперечних переваг:
 • здатні прекрасно протистояти несприятливим погодним умовам: рясним опадами, сильним вітрам, значних коливань температурного режиму;

 • дозволяють створити вишуканий екстер’єр та інтер’єр, так як великий асортимент пропонованих дизайнерських виконань дасть можливість без проблем підібрати під загальний архітектурний стиль дачі;

 • простоту і оперативність монтажу;

 • зручність і практичність експлуатації;

 • завдяки наявності пластикового профілю в широкій колірній гамі можна встановити систему скління з урахуванням ваших смакових уподобань;

 • поліхлорвініл відрізняється відсутністю токсичних компонентів, тому пластикові вікна нешкідливі для організму людини і навколишнього середовища;

 • забезпечується досить хороша звукова і теплова ізоляція;

 • здатні зберігати свої початкові параметри протягом більше 20 років;

 • їх ціна значно нижче, ніж у побратимів, які встановлюються в котеджах або капітальних будинках.

Вікна для дачі: тонкощі вибору

Фахівці пропонують купити пластикову систему скління з недорого профілю шириною 40-58 мм з однокамерними або двокамерними склопакетами, особливо якщо вони заповнені аргоном. Останнім часом все великою популярністю користуються вікна з шпросами. Зрозуміло, що вони будуть коштувати % на 20-30 дорожче. Але у кожного свої смакові переваги.

Передзвонимо і допоможемо з вибором Ваших вікон

У Вас є питання?