Мрія кожної господині зробити кухню комфортною і практичною. Так як їй доводиться проводити в цій кімнаті велику частини часу. Адже саме на жінці лежить відповідальність за те, щоб всі члени сім’ї були вчасно і смачно нагодовані. Але створити сприятливий мікроклімат в цьому «царстві» дуже складно. Будь-яке приготування їжі супроводжується підвищенням вологості і температурного режиму. До того ж хочеться, щоб кімната була світлою і вчасно провітрена та надихала на втілення вишуканих кулінарних шедеврів. Ефективно вирішити всі ці проблеми допоможуть грамотно підібрані вікна для кухні.

Системи скління: тонкощі конструкції

Будь-яка віконна конструкція на кухні повинна забезпечувати:
 • Хорошу природну вентиляцію

  Це особливо актуально. Так як під час користування газовою плиткою відбувається інтенсивне виділення певних шкідливих утворень, викликаних горінням газу. Так само варіння перших страв супроводжується появою великої кількості пара. І не завжди з цими виділеннями ефективно справляється витяжка. Тому вікно для кухні повинно забезпечувати своєчасну природну вентиляцію. За рахунок фіксування стулки в різному становищі, включаючи і мікропровітрювання.

 • Кращу ергономіку простору

  Гідно оцінять більшість домогосподарок практичне рішення – облаштування вікон для будь-якої кухні широким підвіконням. Що дуже актуально для малогабаритних квартир. Такий варіант дозволить оригінально збільшити корисну зону в даному приміщенні. Адже на цій додаткової площині можна успішно зберігати посуд, розмістити домашні квіти.

 • Гарантований захист від різних літаючих комах

  Досить часто через відкриту стулку пластикового вікна на кухні залітають мухи і різноманітні кровоссальні мошки. А також тополиний пух. Для захисту від таких неприємностей фахівці рекомендують встановлювати москітні сітки.

Системи скління кухні: нюанси вибору

З урахуванням індивідуальних уподобання можна монтувати вікна для кухні наступних видів:
 • Пластикові

  Це оптимальний спосіб скління будь-якої кімнати. Так як ПВХ прекрасно протистоїть значним коливанням перепадів температурного режиму і вологості. До того ж пластикові віконні конструкції відрізняються досить хорошими ізолюючими параметрами.

 • Дерев'яні

  Дозволяють придати віконному отвору вишуканий вигляд. Головна їхня перевага – здатність забезпечувати природну циркуляцію повітря, створюючи здоровий мікроклімат в приміщенні. Але деревина дуже чутлива до підвищеної вологості.

 • Алюмінієві

  Незважаючи на свою простоту догляду, таке вікно для будь-якої кухні дуже вразливе до механічних впливів. Нанесення прогресивного захисного покриття значно підвищує його стійкість до перепадів вологості і температури.

Визначаємося з профільною системою

Більшість людей помилково вважають, що на кухні можна встановити віконну конструкцію простіше, заощадивши на цьому. Адже на їхню думку, це приміщення і так досить тепле за рахунок постійного приготування їжі. Але не враховують, що тут сама волога кімната після ванної. Тому встановлене пластикове вікно на кухню з низьким рівнем теплоізоляції спровокує створення найхолоднішої зони. А відповідно – місце утворення конденсату. Така економія може призвести до певних негативних наслідків.

Вікно із пластику для кухні потрібно брати як мінімум з трьома камерами, а краще з п’ятьма. Так само необхідно особливу увагу приділити якості профілю. Він повинен бути гладким без різнохарактерних дефектів. Так як в умови перепадів вологості і температурного режиму він може почати деформуватися.

Але якщо ви обмежені у фінансових коштах, то оптимальним варіантом стане покупка вікна з пластику для кухні з двокамерним енергозберігаючим склопакетом. Навіть він дозволить виключити можливість утворення конденсату.

Передзвонимо і допоможемо з вибором Ваших вікон

У Вас є питання?