Практично кожен з батьків хоче, щоб його дитина мала кімнату із сприятливим мікрокліматом. Все ж в ній маля буде рости. Тому крім підбору меблів необхідно встановити відповідні вікна в дитячу. Адже малюкові буде більш комфортно грати або спати при певному температурному режимі незалежно від пори року. Одночасно з цим в кімнаті бажано забезпечити надходження свіжого повітря без протягів. Однак, вибираючи пластикові вікна для дитячої, фахівці рекомендую враховувати певні тонкощі.

Безпека віконної конструкції

На пластикових вікнах, призначених для установки в дитячій кімнаті, повинні бути передбачені різні способи, що обмежують користування ними дитини. З урахуванням віку малюка на них можуть бути встановлені наступні пристосування:
  • автоматичний блокіратор з кнопкою – дозволяє фіксувати стулку в певному положенні;

  • ручку з замком – дозволяє забезпечити найбільш ефективну безпеку як для дитини, так і вашої квартири від проникнення зловмисників. Але потрібно постійно носити з собою ключ;

  • накладний замок на вікна в дитячу – що складається з двох складових, одна монтується на віконній рамі, а друга – на стулці;

  • оригінальну запірну систему з тросом – візуально нагадує дверний ланцюжок;

  • компактний замочок з поворотним важелем – встановлюється в нижній частині віконної рами, у відкритому положенні дає можливість зафіксувати стулку тільки на провітрювання.

Будь-який варіант такого захисту дозволить оригінально обмежити вивчення чарівного огляду з вікна багатоповерхівки вашим чадом, що виключає випадкове його випадання з вікна в дитячій кімнаті.

Конструкційні особливості віконної конструкції

Крім вибору системи відкривання вікна в дитячій необхідно відповідально поставитися і до підбору склопакета. Діти досить часто граються в кімнаті з різнохарактерними предметами. Вони з іграшками, потрапивши випадково у вікно, може розбити його. А оскільки, скло,що розлетілося може нанести травму дитині. Для виключення цього фахівці рекомендують встановлювати пластикові вікна з безпечними склопакетами. Вони збираються з більш товстих стекол, здатних прекрасно протистояти механічним пошкодженням. Тому навіть при випадковому розбиванні таких склопакетів відсутні частини скла з гострими краями.

Деякі виробники пропонують на пластикові вікна в дитячу кімнату протизламні склопакети. У них скла склеюються з використанням спеціального клею. Завдяки цьому при розбиванні склопакета його розбиті частини не розлітаються, а залишаються всередині нього.

До того ж вікна в дитячу повинні мати функцію провітрювання. Адже малюки воліють грати на підлозі. А зайві протяги їм ні до чого. Але в кімнаті для створення комфортного мікроклімату повинна бути забезпечена циркуляція повітряної маси. Відкривання вікон в дитячу в режимі мікропровітрювання дасть можливість гарантувати надходження свіжого повітря. Щоб виключити попадання різноманітних дрібних комах, на вікна в дитячу кімнату рекомендується встановлювати москитну сітку.

Дизайн віконної системи

Замість традиційних білих пластикових вікон можна встановити в кімнаті яскраві та оригінальні віконні конструкції, оформленні в дитячій тематиці. Для цього можна:

  • вільно розмістити на віконному профілі барвисті і химерні візерунки;
  • наклеїти на профіль пластикового вікна спеціальну кольорову плівку.

Ви плануєте ремонт в кімнаті для своєї дитини? Рекомендуємо почати з установки прогресивного вікна в дитячу кімнату.

Якщо ви при виборі віконної системи врахуєте наведену вище інформацію, то зможете зробити життя малюка цікавою і безпечною.

Передзвонимо і допоможемо з вибором Ваших вікон

У Вас є питання?