Вікна в будинку

Практично кожна людина, плануючи зведення свого малоповерхового заміського житлового будинку, намагається забезпечити в ньому оптимально комфортні умови проживання. Хоче, щоб у кімнатах було просторо і багато світла. Ефективно втілити в реальність таке бажання допоможуть правильно підібрані вікна в приватному будинку. Більшість людей помилково вважають, що віконна система досить проста. Адже це грамотно зібрана комбінація з стекол і пластикових профілів. Але кожний такий виріб має певні експлуатаційні нюанси. Тому вибираючи пластикові вікна для приватного будинку, необхідно враховувати деякі тонкощі.

Особливостями віконної конструкції

Традиційно для виготовлення віконного профілю використовують ПВХ. Для підвищення міцності параметрів його армують металом. Поліхлорвінілу не страшні значні коливання температурного режиму атмосфери. Це екологічно нешкідливий для людського організму і навколишнього середовища матеріал.

Завдяки хорошій пластичності і оброблюваності надається можливість виготовляти віконні конструкції різноманітної конфігурація, навіть напівкруглої форми. Якісно виготовлений пластиковий профіль відрізняється однотонністю і гладкістю текстури. На ньому відсутні різнохарактерні нерівності, розбіжності, зернистості.

Але на експлуатаційні параметри вікон в приватному заміському будинку дуже впливає їх товщина. Сьогодні компанії-виробники пропонують профілі декількох типорозмірів:

 • 60 мм

  Така пластикова віконна конструкція здатна забезпечити мінімальну шумову та теплову ізоляцію. Запобіжить проникненню пилу і вологи в будинок. Користується великим попитом для скління балконів.

 • 70 мм

  Найбільш популярний варіант. Відрізняється досить хорошими ізоляційними параметрами і оптимальною вартістю. Надає вікну в приватному будинку оригінальний дизайн.

 • 80 мм

  Дозволяє максимально знизити тепловтрати і вуличний шум. За рахунок установки двох контурів ущільнення створює гарантований бар’єр проникненню вологи і пилу. Мають ідеально рівну глянцеву поверхню і вишуканий дизайн.

 • 86 мм

  Відрізняється досить високими характеристиками параметрів міцності. Здатний протистояти навіть взлому. Для його виготовлення застосовують високоміцні композитні матеріали без армування металом. Тому він значніше легше своїх побратимів.

Кількість камер

Стандартно віконна конструкція збирається з пластикового профілю і склопакетів, що складаються з декількох повітряних камер. Мінімально їх може бути 2, а максимально – 7.

Склопакет являє собою блок з стекол і спеціальних прокладок. Всі вони з’єднані між собою герметично, утворюючи своєрідні камери. Для заповнення їх внутрішнього простору використовують повітря або інертний газ, наприклад, гелій. Чим більше камер в склопакеті, тим він може забезпечити більш гарантовану теплову і звукову ізоляцію. Отже, двокамерні в основному застосовують для скління балконів і лоджій. А в будь-якій житловій будівлі, розташованій в суворому кліматі, вікна монтуються з п’ятикамерних.

Стандартно в склопакет встановлюють звичайні скла. Але останнім виробники пропонують для збірки вікон використовувати прозорі складові зі спеціальним покриттям, що дає додаткові ізолюючі параметри, наприклад, від ультрафіолетових променів.

Кількість камер

Конструкція пластикового вікна досить важка. Тому при постійному відкриванні та закриванні стулок в будинку, фурнітура піддається значним навантаженням. Якщо придбати дешеву віконну систему, то в ній дуже скоро петлі починають заїдати, а ручки розбовтуються.

Тому фахівці рекомендують купувати пластикові вікна для будинку в перевірених компаніях. Досвід показує, що вони намагаються комплектувати віконні конструкції надійною фурнітурою.

Рекомендуємо звернути увагу, що в системі скління приватного будинку немає другорядних складових. Щоб отримати надійне і привабливе пластикове вікно потрібно грамотно підібрати всі відповідні елементи.

Передзвонимо і допоможемо з вибором Ваших вікон

У Вас є питання?