1. Поворотне і відкидне вікно з розміром 750 на 1350 міліметрів в залежності від ширини і якості профілю, а також розміру склопакета (однокамерний, двокамерний або двокамерний енергозберігаючий) матиме таку ціну:

750х1350ммот 2500 до 4800 грнот 2600 до 4600 грнот 1800 до 2100 грн

2. Глухе вікно з розміром 750 на 1350 міліметрів

750х1350ммот 1300 до 1600 грнот 1600 до 1800 грнот 1200 до 1600 грн

3. Двохчтворчате вікно поворотно-відкидне з розміром 1100 на 1350 міліметрів

1100х1350ммот 3200 до 6900 грнот 3400 до 7000 грнот 2500 до 2900 грн

4. Трьохстворчате вікно поворотно-відкидне з розміром 1720 на 1350 міліметрів

1720х1350ммот 4400 до 9800 грнот 4900 до 10200 грнот 3500 до 4300 грн

Металопластикові та пластикові вікна за довгі роки завоювали велику популярність через свою якість і великий час експлуатації. Основна різниця між ними – встановлений каркас з металу, армований і оцинкований сталевим профільованим прокатом. До переваг цих вікон можна віднести і співвідношення ціна / якість, з постійними акціями від виробника, які дозволяють багатьом купувати вироби самих різних конструкцій і з доставкою прямо додому.

Металопластикові вікна - ефективність і довговічність

Вартість пластикових вікон безпосередньо залежить від якісних матеріалів і подальшої ефективності, і довгого терміну служби. Універсальні конструкції і системи металопластикових профілів, дозволяють робити вікна абсолютно різних форм і параметрів, враховуючи особливості бажань клієнта і його будинку. Також пластикові вікна можна зробити будь-якого кольору і відтінків, з різними варіантами відкривання. Професіонали виділяють такі плюси пластикових вікон:

  • Довгий термін служби.
  • Високий захист від холоду, шуму і інших атмосферних впливів.
  • Герметичність і технологічність виготовлення.
  • Легкий догляд.
  • Вікна ПВХ – це важкозаймистий матеріал, який має властивість до самогашенію.

Як можна помітити, такі переваги солідні, тим більше що ціна не така вже й висока. Не можна відкидати варіантів підробок і поганої якості виробів, а перевіряти і вибирати тільки перевірених виробників, і де замовляють багато людей, включаючи знайомих. На сьогоднішній день ринок представлений великим вибором конструкцій і механізмів відкривання, що забезпечують день у день шумоізоляцію, захищають від протягів і відмінно регулюють потік повітря.

Зараз, дуже багато замовлень суто індивідуальні, як за формою вікна, так і по його конструкції. Класичний прямокутник вже відживає своє, і вживається в основному для дверей і балконів, а дизайн вікон вибирається архітекторами і будь-якими бажаючими під свій стиль. Ціна вікна в такому випадку трохи підвищується, але і будинок буде виглядати значно краще. Найбільше користуються попитом:

  1. Арочні вікна.
  2. Круглі вікна.
  3. Трапецієподібні вікна.
  4. Трикутні вікна.

При великому бажанні, багато фірм пропонують такі варіанти і для дверей з балконами, але ціна тут буде значно дорожче, ніж класичний варіант, і за монтаж з підготовкою теж доведеться неабияк доплатити. Тому параметри вікна мають дуже великий вплив на виробництво і вартість.

Ценовая политика пластиковых окон

На сьогоднішній день, ринок вікон переповнений і вміщує дуже велика кількість виробників, торгових марок і різних фірм. Також всі представники ваблять покупців всілякими акціями на будь-яку дрібницю, доходячи до безкоштовної доставки і установки. Але не варто відразу додавати їм замовлень і доходів, потрібно спочатку придивитися до рекомендацій і відгуків, не забуваючи про сертифікати, а вже після порівняти ціни і зробити правильний вибір. Зазвичай інформація на сайтах або листівках відрізняється від реальних, варто тільки зателефонувати відділу продажів і все буде помітно.

Зазвичай лідируючі компанії-виробники пропонують на вибір основні види пропозицій з умовними позначеннями: “бюджет”, “стандарт”, “преміум” і “люкс” або “все включено”. Такі пакети можна замовити попередньо, поспілкувавшись по телефону з менеджерами, які розкажуть про ціни пропонованої продукції і варіантами доставки і монтажу. Багато професіоналів за основу розрахунку вартості замовлення беруть: форму, розміри, марку та виробника, додаткову комплектацію і особливості установки. Для звичайного будинку приблизна ціна вікна становить: 70-80%, до 10% додаткові комплектуючі, і 10-20% – установка. Дуже часте оману – ціна за один квадратний метр, яку можна порахувати як вартість монтажу.

Хорошим помічником стане онлайн-калькулятор, він допоможе вибрати пластикові вікна, ціна яких буде залежати від обраних характеристик і правильності даних. Така розробка вже не один день і навіть рік, радує покупців у всьому світі. Дотримуючись всіх потрібніх правил та вимірів, можна відразу замовити вікно, двері або балкон. Але все ж краще бути пильним – порадитися з менеджерами фірми щодо всіх деталей. Багато виробників не радять вікна, ціна яких нижча, як і їх додаткова комплектація. Але не через якість або маркетингового виверту, а виключно щоб запропонувати покупцеві зробити вибір в сторону більш якісного та ефективного варіанту, з невеликим зростанням вартості.

Металлопластиковые окна цена в Киеве

Для зменшення вартості на двері і вікна пластикові, ціни яких існують різних типів, конструкцій, видів – слід враховувати: відповідність вартості до якості, наявність акцій і відсутність націнок. Таке можливо при покупці у великих виробників, таких як REHAU, Salamander, Open Teck і WDS, що займають лідируючі позиції на ринку.

Компанія REHAU, на сьогоднішній день – один з лідерів виробництва, що нараховує більше 15000 працівників і близько 170 представництв в 53 країнах світу. Поставки фірми йдуть в необмеженій кількості в багато великі фірми, а філософією компанією є фраза – “Безмежні рішення з полімерів”.

Компанія Salamander також не відстає в розробках і технологіях, маючи безліч ідей і розробок різних типів. Продукція фірми тримається на гідному рівні вже не один рік, а вартість відрізняється лояльністю і відмінним рішенням.

Українська компанія Open Teck більше семи років радує низькими цінами і гарною якістю, а замовлень велика кількість, яке прирівнюється навіть до німецьких виробників.

WDS заявляє про свою екологічності та довговічності, что підтверджується багатьма тестіві з висновками різних інститутів. Ціни невеликі, а фірма негласно визнана проривом 2017 року.

Ціни на пластикові вікна в Києві цих популярних виробників порівняно схожі, але слід враховувати і кількість замовлень разом з відгуками, порадами по кожній фірмі. Після цього по телефону з’ясувати наявність і співвідношення правильних реальних цін з написаними в прайсі або інтернет-магазині.

Всі ціни враховуються на стандартні параметри, які були розроблені дуже давно в залежності від безлічі схожих за параметрами будинків і квартир, а також замовлень покупців. Всі деталі, і додаткову комплектацію: москітну сітку, фурнітуру, колірну гамму, можна обговорити з менеджерами по телефону.

Тому не варто відтягувати замовлення і страждати від неякісних вікон, а слід віддати перевагу найбільш підходящому варіанту, і поліпшити домашні умови, додавши відмінною захисту на довгі роки. Ціна на вікна не повинна відлякувати, а навпаки бути правильним вкладенням на майбутнє.

Передзвонимо і допоможемо з вибором Ваших вікон

У Вас є питання?