Всім відомо, що вікна захищають ваш будинок від проникнення всередину зловмисників, а також забезпечують шумоізоляцію та збереження тепла всередині приміщення. Якщо у вас раптом зламалося вікно або його фурнітура, необхідно, як можна швидше, вирішити дану проблему і звернутися в ремонтну службу. Вікна повинні бути в робочому стані для того, щоб відмінно виконувати свої функції.

Невідкладні ситуації в ремонті вікон

Які проблеми з вікном потрібно вирішувати негайно? В першу чергу, необхідно замовити ремонт вікон, коли у вас розбився склопакет. Точніше сказати, в такому випадку потрібно не ремонт вікна, а заміна. Це хороший привід вибрати більш надійний склопакет з кращими характеристиками. Якщо ви побачили будь-які недоліки в старому склопакеті, у вас є можливість їх виправити, вибираючи новий.

Хочете встановити теплий склопакет. Тоді зупиняйте свій вибір на двокамерному варіанті, який всередині заповнений аргоном. Такий склопакет володіє відмінними енергозберігаючими властивостями. Спеціальне енергозберігаюче покриття відбиває гарячі потоки повітря і утримує тепло в кімнаті. Якщо ви вирішите встановити вдома саме таку модель склопакета, це допоможе без великих зусиль підвищити температуру повітря всередині приміщення на 2-4 градуси.

Якщо для вас головне шумоізоляція, тоді вибирайте склопакет з трьома стеклами і двома камерами між ними. Вони вловлюють на 50 відсотків більше звукових хвиль, ніж однокамерні.

Виробники пропонують склопакети, які допоможуть захистити кімнату від яскравих сонячних променів (особливо це актуально для вікон, які виходять на сонячну сторону). Це багатофункціональні моделі – вони мають спеціальне напилення на двох стеклах, завдяки чому можуть зберігати всередині приміщення тепле повітря взимку і прохолодний влітку. Мультифункціональний спеклопакет сприяє збільшенню температури в приміщенні взимку на 2-4 градуси і зниження її влітку на 3-6 градусів. Це дозволить значно заощадити на роботі кондиціонерів.

Несправність фурнітури

Якщо вікно погано відкривається або закривається, з нього дме вітер чи воно протікає, це означає, що прийшла пора замінити фурнітуру. Вона призначена приблизно на 50 тисяч відкриттів / закривань.

Выбирая новую фурнитуру, нужно брать во внимание:уваги:

 • частоту відкривання і закривання вікон;
 • вага стулок;
 • можливість монтажу захисту від відкривання дітьми;
 • чи потрібно протизломний захист;
 • зовнішній вигляд;
 • форму склопакета.

Встановлюючи нову фурнітуру, можна вибрати додаткові опції:

 • можливість відкривати вікно на різну ширину для провітрювання;
 • фіксування кута, на який відкривається стулка;
 • система розсування (поворот або паралельно-зсувний рух);
 • можливість відкривати вікно за допомогою пульта дистанційного керування.

Викликаючи в нашій компанії майстра, ви можете попросити його:

 • ідрегулювати і змастити фурнітуру (через вплив холоду з вулиці регулювання фурнітури необхідно здійснювати не рідше одного разу на півроку);
 • замінити ущільнювачі на вікнах (це допоможе виключити можливість появи протягів);
 • встановити сітку проти москітів;
 • монтувати жалюзі (вони можуть бути горизонтальними і вертикальними, алюмінієвими і з тканини, ​​плісе, по типу ролетів і так далі);
 • утеплити і обробити укоси (після монтажу вікон укоси необхідно зробити не пізніше ніж через чотирнадцять днів, щоб уникнути руйнування монтажної піни; укоси можуть виготовлятися з гіпсокартону або штукатурки).

Якщо вас зацікавили такі послуги, і ви хочете дізнатися їх вартість, тоді зателефонуйте за вказаним на нашому сайті номеру телефону, наш менеджер відповість на всі ваші запитання.

Випадок з життя. Як швидко ми відремонтували вікно нашого клієнта

Заміна козирків і відливів. Вони відводять воду, завдяки чому вікно не промерзає, на ньому не утворюється цвіль. Ми можемо запропонувати кольорові або оцинковані козирки і відливи.

Тріснуло підвіконня. Вибираючи підвіконня, необхідно звертати увагу на його практичність, міцність і загальний вигляд. Добре зарекомендували себе пластикові підвіконня українського виробництва Openteck. Ціна досить прийнятна для наших клієнтів, а за якістю вони майже не поступаються німецьким моделям та їх поверхня пориста матова.

Німецькі підвіконня Danke мають більш естетичний і привабливий зовнішній вигляд, вони стійко переносять перепади температури і легко витримують вагу дорослої людини. З підвіконням нічого не трапиться, навіть якщо ви поставите на нього закипівший чайник. Його поверхня гладка і глянсова.

Існують дерев’яні варіанти.

Наприклад, Werzalit. Вони дуже надійні і міцні, їх виготовляють з екологічно чистих матеріалів. Такі підвіконня виглядають дуже стильно і мають високу ціну.

Дізнатися детальніше про вартість всіх наших послуг можна, замовивши зворотний дзвінок на сайті. Також ви можете самі зателефонувати до нас в офіс. Ми будемо раді надати вам підтримку.

Передзвонимо і допоможемо з вибором Ваших вікон

У Вас є питання?