Всі хто планують встановити або замінити вікна в будинку розуміють, що це не просте, а навпаки відповідальне заняття, до якого потрібно поставитися з розумом. При дотриманні всіх рекомендацій і порад, можна отримати якісну віконну конструкцію, здатну захистити від усіх негативних зовнішніх чинників в теплу і в холодну пору. Калькулятор металопластикових вікон онлайн здатний порадувати можливістю вибору потрібного варіанта, не виходячи з дому.

Невелика інформація про калькулятор для вікон

Зараз, багато фірм і інтернет-магазинів пропонують вибрати самі різні варіанти вікон, розрахувати вартість вікна і встановити їх за найкоротші терміни. У Києві понад 100 компаній пропонують калькулятор вікон в онлайн режимі, з можливістю доставки в будь-яке місто України. Не секрет ні для кого, що потрібно вибирати при покупці:

 • Віконна функціональність;
 • Дизайн і відповідність до інтер’єру;
 • Виробник і відгуки про нього;
 • Якість матеріалів.

Відмінним рішенням, для багатьох компаній і покупців, яке допомагає заощадити час і кошти, стало застосування такої програми, як віконний калькулятор. Вона допомагає розраховувати вартість металопластикових вікон виходячи з розмірів і різних матеріалів, а також гарантується якість і сертифікована продукція. Крім металопластикових, можна розраховувати також вартість балконного скління, дверей і лоджій.

Калькулятор вікон онлайн допоможе точно розрахувати, якщо вводити точні параметри і бажані опції потрібного вироба, а саме:

 1. Висота і ширина вікна;
 2. Матеріал виконання;
 3. Профіль і підвіконня;
 4. Склопакет;
 5. Кількість частин, з яких складається вікно;
 6. Число відкриваються частин.

Вартість же прирівнюється до зміни цін на ринку, але в першу чергу це залежить від вибору клієнтом параметрів по 6 пунктам, описаним вище. Розрахунок вартості вікон, пластикових, дерев’яних, або алюмінієвих проводиться також з урахуванням фурнітури, типу і форми самого виробу. Але найголовніша позитивна сторона – це уточнення всіх нюансів оплати і доставки замовлення, яку надає калькулятор пластикових вікон.

Розрахунок вікна онлайн має виключно позитивні можливості, з’єднані в одному калькуляторі і дозволяє: визначити рівні цін на вікна, вартість монтажу, вікон, матеріалів і фурнітури, а також знайти тямущих постачальників, обрати доставку і оформити замовлення. Прекрасна програма для прорахунку будь-якої деталі, дивлячись в майбутнє людей, які піклуються про кожну дрібницю.

Функціональность калькулятора для вікон

Для правильного і точного розрахунку не потрібна вища освіта або додаткові навички, варто тільки вибрати в ньому потрібні параметри, і він розрахує все без допомоги фахівців. Безліч задоволених людей дякують розробників за такий простий і зрозумілий розрахунок вікон. Спочатку слід враховувати технологічну сторону вікна, число елементів, що відкриваються і наявність фрамуги. Потім зробити правильний і точний вимір висоти і ширини по видимій частині зсередини. Про всяк випадок, фахівці рекомендують додати від 25 до 50 міліметрів, і це буде наближений до реального розміру конструкція. Незважаючи на всю простоту і доступність кожного кроку, при розрахунку вартості пластикового вікна нестандартної форми краще звернутися до професійної підтримки, де з урахуванням всіх побажань підберуть потрібний варіант.

Більш докладно можна виділити наступні пункти калькулятора:

 • Вибір профілю

  Тут враховується особливості приміщення, а слідом і профіль, який більше підійде за багатьма характеристиками.

 • Вибір склопакета

  Багато варіантів, які кожен знайде собі.

 • Вибір фурнітури

  Конструкції і додаткових комплектуючих – розміри і форма підвіконня, козирка, протимоскітні сітоки, тонування та інше.

Його особливістю можна виділити і розрахунок вартості монтажу, виходячи з типів: Евромонтаж або звичайний. Відповідно дорогий і більш якісний, і з меншою вартістю, і без шкоди якості.

Варто враховувати і додаткові вимоги:

 • Монтаж із зовнішніми і внутрішніми схилами;
 • Вибір кольору профілю за особистим бажанням;
 • Нестандартний формат вікон.

На сьогоднішній день, велика кількість фірм надають послуги з доставки по різних містах і областях, а також підйом на поверхи. Майстри займаються складанням і монтажем не один рік, тому не варто переживати про погану установку. Рівно так само, як і про якість матеріалів, які поставляються з Німеччини, Італії та інших країн, що займаються виробництвом і удосконаленням вікон різного типу.

Тому всім, хто хоче подивитися, скільки коштують ті чи інші комплектації, може скористатися послугами онлайн-калькулятора, відмінного помічника при виборі потрібних вікон.

Передзвонимо і допоможемо з вибором Ваших вікон

У Вас є питання?