Утеплення та оздоблення балконів

Балкон – це невід’ємна частина квартири, яку використовують не тільки для зберігання всякого мотлоху, консервації або застарілих меблів. Багато мешканців облаштовують їх як додаткову площу квартири під особистий кабінет, зону відпочинку і т.д. Тому потрібно буде внутрішнє оздоблення балкона з попередньою установкою теплоізоляції зовні і всередині приміщення. Як утеплювач, застосовується мінеральна вата або пінопласт. Щоб уникнути проникнення вологи і холодного повітря всередину приміщення квартири, необхідно правильно підібрати матеріал і грамотно утеплити всі поверхні: стіни, вікна і підлогу.

Щоб балкон став комфортним і теплим потрібні якісні матеріали для утеплення балкона, які допоможуть підібрати фахівці нашої компанії. Сьогодні існує величезна кількість різновидів матеріалів, які зможуть втілити найсміливіші дизайнерські рішення і поліпшити комфорт в приміщенні. Фахівці нашої компанії допоможуть перетворити балкон в затишну зону відпочинку, оранжерею або кабінет. Викликати інженера в Києві для проведення замірів конструкцій і визначення ціни робіт з оздоблення балкона всередині і зовні, монтажу вікон, Ви зможете прямо зараз або в будь-який зручний час. Ми виконаємо внутрішню обробку балкона або обробку лоджії в чітко встановлені терміни і надамо гарантію на послугу.

Обшивка балконів. Які матеріали можна використовувати?

Внутрішня і зовнішня обшивка балконів і лоджій кріпиться на каркас, який монтується заздалегідь. Така конструкція споруджується з дерев’яних брусів 20-40 мм, які кріпляться між собою і металевими поручнями за допомогою саморізів, а з боку будівлі вкручуються в стіну з бетону або цегли. В отриманих осередках укладається утеплювач (частіше пінопласт), після чого можна приступати до внутрішньої обшивки балкона. Розглянемо, які матеріали застосовуються для обшивки після утеплення балконів і лоджій.

Обшивка дерев’яною вагонкою

Обшивка вагонкою балкона користується величезною популярністю в наші дні, завдяки натуральності та екологічності оздоблювального матеріалу, а також легкості і надійності його в експлуатації. Дерево перетворить дизайн інтер’єру і дасть можливість мешканцям насолоджуватися комфортом і затишком. Представлений матеріал має форму прямокутної плити з звуженими краями для зручного монтажу. Установка вагонки на увазі укладання виробів одне в одне і кріплення за допомогою цвяхів, які перекривають наступну плиту, щоб шапка металовироби була видно.

Вагонка виготовляється в 4 основних різновидів, що відрізняються якістю, дизайном і ціною. Розділяється продукція по класу гладкості та щільності дерева. Внутрішнє оздоблення конструкції балкона і лоджії рекомендується доступна і недорога сосна, яка підходить для облаштування стін, укосів і стелі. Після монтажних робіт на вагонку наноситься лакове покриття, яке виконує як захисну, так і декоративну функцію. Дерево в дизайні і практичне призначення відіграє важливу роль: воно має відмінну теплоізоляцію, тривалий термін служби і гарний зовнішній вигляд.

Обшивка пластиком

Пластикова вагонка дуже популярна для обробки приміщень всередині. Широкий вибір кольорів, простота в монтажі, привабливий зовнішній вигляд, невисокі ціни, хороші показники міцності, надійность та довговічность, а також привабливий дизайн зробили цей матеріал незамінним і улюбленим для користувачів.

Пластикові панелі оснащені спеціальними перегородками, які є повітряною перешкодою і істотно знижують масу конструкції. Внутрішня обшивка пластиком виконується з широких безшовних плит товщиною 25 мм. Панелі готуються в залежності від потрібних розмірів, після чого і вставляються одна в іншу. Отримані зазори можна перекрити за допомогою спеціальних куточків. Широкий вибір вагонки із пластику (глянсове, матове покриття) дасть можливість підібрати оригінальний і найкращий варіант для виконання внутрішньої обробки лоджій і балконів.

Обшивка вагонкою МДФ

Як матеріал застосовуються плити МДФ, які виконані методом пресування стружки з дерева при високих температурах. Основною перевагою панелей є можливість установки на непідготовлені поверхні, на яких вони приховують всі неточності і нерівності. Продукція може виготовлятися різних кольору, що дозволяє підібрати для дизайну інтер’єру оптимальний варіант, а також підкреслити індивідуальність квартири. Серед переваг можна відзначити відносно простий монтаж, а недоліком є боязнь вологи.

Обшивка гіпсокартоном

Гіпсокартон є відносно недорогим і поширеним матеріалом, який доступний в будь-якому спеціалізованому магазині. Існує велика різноманітність продукції за ціною і якістю. Внутрішнє оздоблення гіпсокартоном вважається бюджетним варіантом, завдяки невисокій вартості матеріалу і швидкому монтажу. Він складається з картонних листів, між якими знаходиться гіпсовий розчин. З його допомогою можна без напруги зробити рівні стінові панелі, а також впровадити додаткові конструктивні елементи приміщення. Після монтажу необхідно вирівняти шви шпаклівкою і пофарбувати поверхню. На будівельному ринку можна знайти звичайний і вологостійкий гіпсокартон.

Замовити утеплення та оздоблення лоджій

Чи плануєте недорого і зі смаком облаштувати балкон або лоджію? Наша компанія надає послуги в Києві за доступними цінами. У нашому штаті працюють досвідчені майстри, кожен з яких знає свою справу в технологічному процесі. У розпорядженні у нас сучасне технологічне обладнання і спеціалізований інструмент. На усі послуги надається гарантія якості, і в разі виявлення невідповідностей, зобов’язуємося усунути їх за свій рахунок. Телефонуйте прямо зараз і замовте безкоштовний виїзд фахівця на об’єкт для прорахунку вартості робіт.

Передзвонимо і допоможемо з вибором Ваших вікон

У Вас є питання?