Балкон на винос

Балкон з виносом – тип прибудов, що користується високим попитом на сьогоднішній день. Винос є розширення балкона, можливість збільшити його корисний простір. Така маніпуляція дає деякі переваги власникам квартир в багатоповерхових будинках. Завдяки цьому, простір балкона більше схожий на невелику кімнату, яка може бути використана в різних цілях: кімната для відпочинку, приміщення для вирощування квітів, робоче місце або бібліотека.

Які переваги та недоліки відкриває реконструкція балкона

Збільшення житлоплощі за рахунок розширення балкона давно увійшло в практику компаній, що спеціалізуються на установці і склінні балконів, проте зовсім недавно на дану послугу з’явився попит серед жителів великих міст. Типи виносу:

 • Візуальне розширення – проводиться за рахунок зміщення старої рами і скління в сторону вулиці по підвіконню.
 • За підлогою – додаткове збільшення розмірів нижньої плити балкона від стіни по периметру.

Кожен з перерахованих варіантів має свої переваги і один спільний недолік.

Переваги:

 • Завершивши роботу з склінням і обробкою, після виносу площа балкона збільшується на 20-30% відносно старої рами. Цього достатньо, коли приміщення використовується як комори або зимової оранжереї. Коли потрібно домогтися істотного збільшення площі – вдаються до виносу «від статі».

 • Подібне перепланування балкона розширює функціонал балконного простору і відкриває нові можливості по його експлуатації.

 • Розширення підвищує загальний рівень комфорту прилеглої до прибудови кімнати або відразу всієї квартири.

 • Прибираючи перегородку між прибудовою і кімнатою, можна домогтися комплексного розширення житлоплощі.

 • Відкриваються нові горизонти дизайнерської думки.

 • Винос відкриває можливість для експериментів з склінням: тепле або холодне скління та інше.

 • Не потребує отримання спеціального дозволу на ремонт прибудови і розширення житлоплощі через балкон.

Недолік:

 • Ціна роботи. Винос – трудомісткий процес, що вимагає великих вкладень коштів і часу.

Однак в Києві завжди є можливість заощадити – звернувшись в компанію, яка здійснює роботи з каркасом і монтажем. Такий істотний мінус, як вкладення коштів – дефолтний атрибут будь-якого ремонту. Недолік моментально перекривається підвищенням рівня комфорту житлоплощі. Залишається лише визначитися з видом розширення, найбільш підходящого особисто для вас.

Винос балкона по підлозі

Розширення балконних конструкції шляхом збільшення і подовження площі несучої плити – трудомісткий процес. Сукупність зварювальних робіт, монтаж металопрокату безпосередньо в несучу стіну – роботи такого плану можуть виконувати тільки кваліфіковані фахівці з відповідними сертифікатами. У підсумку збирається ціла система, яка служить з’єднанням між стандартною «рідний» плитою і добудовою. Граничне збільшення плити по периметру – до 40 см (з трьох сторін). По закінченню робіт конструкцію утеплюють.

Додавання площі балкона по підвіконню

Подовження конструкції балкона по підвіконню – передбачає винесення віконної рами, залишаючи недоторканим парапет. Для цього на рівні підвіконня встановлюється спеціальна конструкція, каркас. До зварного каркаса кріпляться віконні блоки (ПВХ або дерев’яні). Не всі можуть гідно оцінити широкий і багатофункціональний винос балкона по підвіконню, що відкриває нові можливості, крім візуального збільшення.

Виносний балкон. Особливості конструкції

Перш ніж робити які-небудь висновки про доцільність замовлення того чи іншого виду розширення, необхідно дізнатися про особливості процесу. Спочатку виготовляється каркас на основі металевого прокату. Металевий прокат являє собою сукупність приварених елементів (куточки і квадрати). Вся конструкція закріплюється на металеві крюки підвищеної міцності, отримуючи надійно закріплений каркас з не менш високим запасом міцності.

Щоб замовити балкон з будь-яким типом виносу в Києві, досить звернутися до нас, контактні дані вказані на цьому сайті. Команда професіоналів приїде на місце, проведе необхідні виміри, після чого будуть готові приступити до виконання замовлення. Оперативно зварюється несучий каркас, на який по вимірах роблять ПВХ-конструкції і проводять монтаж, який є передостаннім етапом.

Розширення площі балкона по несучій плиті

Переваги подібної процедури полягає в тому, що технологія збільшення застосовна і до звичайної лоджії. Незалежно від того, прибудова це або особливості планування житла, завжди є можливість розширення конфігурацій доступного простору. Далі ви дізнаєтеся як розширити простір балкона даним способом.

Винос балкона, який здійснюється по плиті, починається зі зрізу вже наявного парапету (дає можливість розчищення місця, де буде розширена плита). Балкон, підготовлений для збільшення, піддається деконструкції, для «нарощування» додаткових сантиметрів на парапеті.

При виготовленні каркаса багато майстрів допускають ряд класичних помилок:

 • Розрахунок і установка без обліку запасу міцності;
 • Здійснення монтажу без направляючої, функція якої – рівномірний розподіл навантаження кожного несучого елемента;
 • Нехтування зміцненням стандартного парапету.

Перепад ціни при виборі балкона з виносом

Основний критерій, який визначає, який компанії споживач з великою ймовірністю віддасть свою перевагу – вартість робіт. Винесення лоджії або споруда виносного балкона – дорогий проект, однак зайва економія часто може виявитися не просто марною, але і фатальною (з міркувань техніки безпеки).

Оптимальний варіант – коли підрядники, виробляючи винос по плиті балкона, не шкодують матеріалів для зварення конструкції, забезпечуючи достатній запас міцності і довговічність. Збільшення лоджії або прибудови – означає повну деконструкцію (якщо це розширення балкона по підлозі).

Внутрішня і зовнішня обробка і обшивка балконів даного типу

Завершивши монтажні роботи, проводиться обшивка та утеплення. Теплоізоляція зварного каркаса – обов’язкова умова, необхідне для повноцінного завершення ремонтних робіт і підвищення рівня комфорту (правильне утеплення проводиться від віконної рами до самого парапету). Часто при обшивці використовується сайдинг, що створює гарний зовнішній вигляд до теплоізоляції. Так само герметизація балконного простору після подовження балкона необхідна для забезпечення захисту приміщення від впливу навколишнього середовища і опадів.

Сподіваємося, дана стаття допомогла розібратися в тому, як збільшити простір балкона і не переплатити. Перевага замовлення послуг даної фірми є в оперативності проведення робіт і ціною. Найвища якість за Києвом, тут і безліч варіантів розширити і збільшити прибудову вже сьогодні.

Передзвонимо і допоможемо з вибором Ваших вікон

У Вас є питання?