Металопластикові балконні двері - особливості вибору

Металопластикові балконні двері в сучасній квартирі виконують як декоративну, так і практичну функцію. Багато виробників пропонують різні за конструкцією і дизайну дверей і вікна, вартість і ціни яких визначаються брендом і якістю застосовуваних матеріалів. Щоб правильно облаштувати вихід на балкон в будинку, потрібно замовити міцні металопластикові вироби і вміти встановити балконні елементи. Пластикові вікна і двері для облаштування виходу на балкон відрізняються тривалим терміном експлуатації, тому змінюються вкрай рідко. У зв’язку з тим, що балконні металопластикові вікна використовуються інтенсивно в будинках, на них не варто економити, а краще відразу купити добротну річ.

Компанія Okna ST протягом 10 років займається виготовленням металопластикових дверей і вікон, пропонуючи до реалізації в Києві якісну продукцію. Задоволені клієнти, що оформили замовлення, багаторічний досвід і сучасне виробництво є тому підтвердженням. Встановлюючи фірмову продукцію від виробника, можна бути на 100% впевненим у правильності вибору. Ваше житло стане безпечніше, затишніше і тепліше, а широкий асортимент продукції дозволить задовольнити найвишуканіші смаки покупців, які оформили замовлення.

Конструктивні особливості

Балконні металопластикові вхідні двері являють собою блок, який укомплектовується вікнами в кількості 1-2 шт. Пластикові конструкції для балкона або лоджії служать не тільки для розмежування, але призначені для захисту приміщення від зовнішнього проникнення і енергозбереження.

За конструкцією вироби можуть бути повністю виконані зі скла з частковим перекриттям нижній частині сендвіч-панеллю. Скляні конструкції відрізняються ексклюзивним зовнішнім виглядом і стильним дизайном, але за ціною такий елемент обійдеться дорожче. Якщо ви перед собою ставите економічну вигоду від установки двері, рекомендується звернути увагу на пластикову деталь інтер’єру і замовити збірний варіант з сендвіч-панелей. Таким чином, можна істотно заощадити на ціні покупки і придбати надійну з точки зору безпеки в будинку і ефективну за теплоізоляційним характеристикам двері на балкон. Якщо конструкцією металопластикової двері передбачені вікна, тоді необхідно змонтувати імпост на рівні підвіконня.

Для балконно-штульповий двері характерна наявність 2-х стулок:

 • перша стулка стандартна по ширині;
 • друга монтується на іншу частину простору.

Одна стулка завжди знаходиться в нерухомому статичному стані, завдяки встановленому шпінгалету, яку без проблем можна переробити в вікно.

Замовити балконні двері можна в двох модифікаціях:

 • Двері, що відкриваються назовні;
 • Двері, що відкриваються всередину.

При цьому основні двері відкриваються просто, а нерухома – тільки після відмикання шпінгалета.

Вироби мають наступні переваги:

 • Великий термін служби

  Армований профіль володіє підвищеною потужністю і міцністю, що забезпечує довговічність виробу.

 • Енергозберігаючі якості

  Дверні конструкції з ПЗФ матеріалу відрізняються істотними теплоізоляційними характеристиками.

 • Привабливий дизайн

  Двері виглядають гарно, а завдяки фізико-механічними властивостями тривалий час зберігають первинний вигляд. Виконуються в різних колірних відтінках, розмірах і конструктивних особливостях.

Різновиди балконних дверей

Перед тим, як замовити балконні двері або вікно на вихід з лоджії або балкона в Києві, потрібно враховувати варіант виготовлення, а також такі характеристики:

 • загальний дизайн приміщення і тип квартири;
 • форму і габарити дверного отвору;
 • матеріал виробу і конструктивні особливості;
 • особливості переваг замовника;
 • ціни на пластикові двері.

Якщо біля дверного отвору немає вікон, можна змонтувати звичайні балконні двері пластикові. Під «звичайними» мається на увазі повністю / частково скляні або комбіновані в поєднанні з пластиковою панеллю.

Залежно від площі лоджії / балкона, відстані від виходу до вікон, вибирається оптимальна конструкція. Для зручності, якщо площа дозволяє і ціна відповідає очікуванням, можна оформити замовлення на двостулкові конструкції, що складаються з двох окремих частин, що відкриваються як всередину, так і назовні.

Комбіновані балконні вироби виготовляються різних моделей:

 • З одним вікном – розміщується з будь-якого боку, при цьому двері можуть бути суцільною скляною або пластиковою до рівня вікна.
 • З двома вікнами – розташовується з будь-якій зручній боку, в залежності від особливостей кімнати і переваг господаря.

Незважаючи на розташування і вартість виробу, металопластикова дверна конструкція, повинна відповідати загальному стилю приміщення і дизайну приміщення.

Фурнітура дверей

Обираючи продукцію в компанії-виробнику, як невід’ємний елемент для провітрювання приміщення, не менш важливим фактором є ціна, яка залежить від профілю, склопакета, конструкції фурнітури і бренду. Існують вироби з декількома режимами функціонування фурнітури:

 • Поворотний режим – стандартний тип, застосовуваний для відриття / закриття.
 • Відкидання – використовується для ефективного провітрювання при відкриванні верхній частині дверей.
 • Зимове провітрювання – це мінімальне відведення стулки від коробки, призначене для стабільного припливу повітря з вулиці.

При оформленні замовлення, потрібно звернути увагу на наявність ручки із засувкою, якщо в сім’ї є курці. Засувка і друга ручка пристрою з зовнішньої сторони дозволяє закрити за собою двері, при виході на балкон. Невелика ціна такого пристрою дозволяє курцям благополучно виходити з приміщення, при цьому дим не буде потрапляти в житло.

При замовленні металопластикових дверей на балкон, враховуйте наявність дверного імпоста, що представляє горизонтальну перемичку, яка ділить дверну конструкцію на 2 частини. Фурнітура призначена для додання дверної конструкції міцності і жорсткості, забезпечуючи тривалий термін експлуатації і стабільну роботу виробу. Для надання привабливого дизайну імпост встановлюється на рівні підвіконня в разі розміщення вікна на певній висоті або збоку.

Низ дверної конструкції виконується у вигляді пластику або скла. Перевагою першого варіанту є менша ціна, міцність і безпека в експлуатації. А завдяки меншій масі пластика, знижується вага двері і навантаження на фурнітуру, що позначається позитивно на термін експлуатації

Придбати якісну продукцію в Україні

Якісні пластикові двері на балкон є запорукою безпеки та енергоефективності квартири.

Компанія Okna ST пропонує до реалізації надійні і перевірені часом ПЗФ двері в Києві і області. Вся продукція виготовляється згідно ГОСТу із застосуванням сучасних технологій. Швидкі терміни виготовлення і мінімальні ціни – основні переваги, які отримує клієнт.

Для оформлення або прорахунку вартості замовлення звертайтесь до менеджерів за телефонами, вказаними на сайті.

Передзвонимо і допоможемо з вибором Ваших вікон

У Вас є питання?