Замовити балкон під ключ

Більшість з нас знайомі з таким типом прибудов, як балкон. Подібні майданчики невеликого розміру є в будові кожного багатоповерхового будинку. Раніше балкони виконували функцію простору для зберігання різних непотрібних речей. Тепер все трохи інакше: простір балкона можна використовувати не тільки в якості комори, а й як житлове приміщення. Якщо вас не влаштовує поточна планування або з’явилося бажання «розширити» житлоплощу – послуга балкон під ключ дозволить втілити будь-яку дизайнерську й архітектурну задумку.

Балконы под ключ – нюансы данной услуги

З плином часу конструкція балкона або лоджії поступово зношується, втрачаючи свій «товарний» вигляд. В результаті зносу приміщення піддається згубному впливу навколишнього середовища (пил, волога, низькі температури), тому виникає потреба у проведенні такого типу робіт, як: утеплення, скління і обшивка стін балкона.

Якщо ж приміщення залишається досить теплим, і відсутні візуальні ознаки зносу конструкції – замість ремонту можна розширити власну житлову площу за рахунок приєднання його до кухні або іншої кімнати. В сучасних умовах ремонтом балкона під ключ виступає поширена послуга серед фахівців. Кожен етап роботи виконується в точності до технічного завдання, а досвідчені професіонали ведуть індивідуальний підхід до всіх клієнтів.

У практиці більшості компаній, що надають послуги подібного роду, зафіксовано безліч випадків, коли клієнт «робить балкон» поетапно, наймаючи для цього різних підрядників. Однак не враховується той фактор, що кожна організація керується власною технологією, здійснюючи монтаж і установку окремих елементів конструкції в «власній манері», розраховуючи на повторне звернення до неї за послугами. І виходить неякісний продукт, хоча нерідко подібне відбувається і коли звертаються протягом усього проекту до одного замовнику.

Багато хто говорить, мовляв «працюємо якісно і виконаємо оперативно», не маючи налагодженої технології. Наша організація відрізняється якістю ремонту, який здійснюють за відносно невисоку вартість. Замовляючи балкон під ключ тут, ви забезпечите собі якісний результат за рахунок проведення комплексних робіт.

Балкон під ключ - послідовність робіт

Всі роботи, пов’язані з установкою і облаштування балкона (монтаж, засклення, обшивка та т. д.) Виробляються в кілька етапів:

 • Винос балкона;
 • Зовнішня обшивка балкона (сайдинг);
 • Утеплення балкона і вікна, засклення;
 • Внутрішнє оздоблення балкона.

Винесення. Етап, що забезпечує звільнення простору житлоплощі. Спочатку проектувальник складає план робіт, виробляючи необхідні розрахунки та враховуючи всі показники рівнів. За основу приймаються конструкційні особливості балкона, після чого проводиться зварювання каркаса, установка даху і вікон. Наші фахівці професійно виконують всі види зварювальних робіт, пропонуючи найбільш оптимальний варіант для матеріалу перил і даху, якщо замовити балкон у нас.

Зовнішня обшивка. Важливий етап, що забезпечує захист приміщення від вологи, утеплення і презентабельний зовнішній вигляд. Зовнішнє оформлення буває декількох типів:

 • сайдинг;
 • пластиковий;
 • профнастил.

Для початку необхідно зробити каркас, на який буде закріплена обробка. Каркас або лати, робляться з різних матеріалів: метал або дерево. Робота з металевим каркасом має на увазі зварювання, а для дерев’яної обрешітки достатня наявність відповідних шурупів і саморізів. Зробивши все необхідне, можна приступати до самої обшивці.

Утеплення. Ключова умова утеплення балкона – скління належної якості (ПВХ вікна або алюмінієвий профіль). Вибравши матеріал вікна, приступають до утеплення із застосуванням пінопласту або мінеральної вати. Коли балкон під ключ робиться з метою його перетворення в житлове приміщення (перепланування або розширення), необхідно подбати про надійну теплоізоляцію всіх структурних елементів (стелю, теплу підлогу на балконі, стіни, вікна та інше). Щоб ущільнювач був щільно закріплений в конструкції, застосовуються спеціальні дюбелі або монтажний клей. Після установки ущільнювача, робота завершується обшивкою утеплювального матеріалу фанерою, деревостружкових плит, або ОСБ.

Внутрішнє оздоблення. Коли балкон майже готовий, залишається усунути можливі дефекти і тріщини, що залишилися після ремонту на підлозі, стінах, підвіконні або стелі, зробити вікна. Далі робота доходить до заливки підлоги з подальшим покриттям вологостійкість і теплими матеріалами. Ключовий етап у внутрішній обробці – обшивка стін і утеплення вікна. Залежно від призначення балконного простору, матеріали обшивки варіюються між різними ціновими сегментами: від недорогого пластика до коркового дерева або декоративного каменю.

Спектр робіт, який входить в послугу «балкона під ключ в Києві»

Специалисты компании всегда берутся за выполнение работ любой сложности, что даёт существенное преимущество. Стоит ознакомиться с перечнем работ, включающихся в услугу, которые вы получаете:
 • Демонтаж застарілих конструкцій, частковий або капітальний ремонт;

 • Зварювальні роботи з дахом балкона з подальшою обробкою;

 • Відновлювальні та реконструктивні роботи;

 • Розширення площі лоджії або балкона, знесення / установка вікна;

 • Скління вікна (зробити балкон більш теплим);

 • Сайдинг;

 • Утепление конструкций различными материалами (включая монтаж тепловых экранов, окна);

 • Організація електричного опалення;

 • Оздоблення із застосуванням різних будматеріалів;

 • Монтаж вікна і конвекторів;

 • Виготовлення елементів декору: Встановити Полички, шафи, столи;

 • Роботи з укосами балкона, настройка вікна;

 • Герметизація балкона і вікна в Києві;

 • Інші види робіт (проведення електрики, установка розеток, облаштування дерев’яною вагонкою і т.д.).

Перелік робіт входить в ціну послуги.

Ціна балкона під ключ

Вартість, за яку фахівці беруться зробити балкон, завжди різна, так як послуга являє собою повністю індивідуальний проект. Вартість визначається в залежності від обсягів роботи, розмірів конструкції і запитуваної площі. Так само враховуються матеріали, що застосовуються в ремонті. Навіть якщо сусід зробив собі балкон недорого, а ви вирішили замовити ідентичний – ціна все одно буде різною, зважаючи на різні побажання клієнта і стану об’єкта.

На кінцеву вартість балкона під ключ так само впливають: стулки, які можна відкривати, комплектуючі, виконання внутрішньої і зовнішньої обшивки; щільність, товщина і якість матеріалів утеплювачів; необхідність проведення точок світла і установки елементів декору, установка вікна, сайдинг. У кожному разі фахівцями будуть запропоновані найбільш оптимальні варіанти облаштування балкона або лоджії, які дозволять облаштувати приміщення за вигідною ціною і оптимізувати терміни проведення ремонтних робіт, а також замовити їх недорого. Оплата проводиться як готівкою, так і будь-яким іншим зручним способом (швидко і без проблем).

Передзвонимо і допоможемо з вибором Ваших вікон

У Вас є питання?