Замовити балкон в Києві

Балкон – вкрай корисна прибудова для будь-якого приміщення. Це комфортне місце для проведення часу в спокої або за улюбленою справою. В залежності від ваших уподобань і призначення приміщення, вартість балкона буде відрізнятися. Сьогодні практично кожна новобудова або вже «бувала» багатоповерхівка в Києві передбачає в своєму проектуванні наявність балконів і лоджій, яким в тій чи іншій мірі потрібен ремонт і установка нових елементів (наприклад, заміна підвіконня).

Відмінність балкона від лоджії

Балкон – прибудова. Приміщення, огороджене від житлоплощі, з самого початку не передбачає будь-яку опалення. Глибина балкона – обмежена величина. Конструкція балкона передбачає проведення систем освітлення з основних приміщень і повну обшивку. Найбільш поширені форми балкона: квадрат, півколо і прямокутник.

Лоджія – частина приміщення, що має віконний блок і, в основному, двері, яка виступає стіною між кімнатою і додатковим приміщенням, тому її не помітити зовні будинку. У плані перепланування, лоджії дають більше простору для дизайнерських маневрів (обшивка і додаткові предмети декору, покриття підлоги), так як може займати будь-яку частину площі приміщення і, іноді, охоплювати відразу декілька приміщень. Вартість перебудови лоджії в ряді випадків нижче, ніж у балкона.

Лоджії і балкони Київ. Як вибрати?

Перш ніж визначитися з вибором балкона, необхідно знати про типи конструкцій (балконів / лоджій), що користуються популярністю серед компаній в Києві:

 • Вбудовані лоджії

  У будинках різних типів бічні стінки, на які спирається плита лоджій, володіють різними значеннями: у багатоповерхових – як елемент проектування, в будинках з невеликою кількістю поверхів – як несучі стіни. Що не передбачає винесення.

 • Навісні балкони

  Конструкція, закріплена на фасаді будинку за допомогою спеціальних кріплень. Будова балкона не має на увазі наявність опорних стійок. А значить – винос, при необхідності.

 • Прибудовані балкони

  Конструкція розрахована таким чином, щоб більша частина навантаження розподілялася на фундамент (дивіться відповідні фото).

 • Приставні балкони

  Наголос робиться на бічні стійки, точково впираються спеціально зроблений фундамент. Особливість будови дозволяє надавати конструкції будь-яку форму.

Винос балкона – розширення простору в балконі і прибудовах за рахунок зміщення віконної рами назовні.

Найбільш поширені прибудови – балкони багатоповерхівок. Прибудови прямокутної форми, зазвичай розташовуються один над одним таким чином, щоб плита верхнього виконувала функцію даху нижнього. Аналогічним чином розміщуються і лоджії, однак, є випадки, коли проектування передбачає розміщення плити лоджій в шаховому порядку. Якщо ви хочете зробити скляний, організація, в якій можна замовити балкони в Києві, а так само ремонт, повинна враховувати конструкційні особливості, обшивку і планування будівлі. При нестачі простору проводиться винесення і ремонт.

Зробити якісний балкон

Щоб вибрати балкон, необхідно визначитися для себе з ключовими елементами, які будуть втілені при проектуванні і установці.

 • Скління та встановлення вікна.
 • Установка даху.
 • Утеплення (обшивка) стін і на підлозі балкона.
 • Ремонт і винос балкона.

Перш ніж почати скління, потрібно вирішити, яку функцію виконуватиме прибудова (кабінет, комора, додаткова кімната або місце для сушіння / прасування / зберігання речей), наскільки теплим має бути приміщення. Стіна, до якої планується прибудова, виходить на сонячну сторону – має сенс встановити вікна з сонцезахисної плівкою. Залежно від поверху, залежить потреба у посиленні системи безпеки (при монтажі на першому або другому поверсі потрібно подбати про противовзломности). Якщо ви проживаєте в шумному районі – не варто нехтувати звукоізоляцією, велику роль якої виконує обшивка й засклення на етапі ремонту. Наявність розкішного дерев’яного підвіконня, якщо прибудова розташовується біля вітальні.

Матеріал балкона

Залежно від матеріалів, з яких буде зібрана прибудова, визначається питання ціни ремонту. Пластиковий або дерев’яний, сьогодні можна замовити конструкцію з будь-яких матеріалів, аж до дорогого декоративного каменю, скляним або ПВХ віконним блоком. На даному сайті ви знайдете безліч фото з різними варіантами (зовні і всередині) і вартість послуг в Києві.

Дерев'яні балкони

Практично кожне вікно в переважній кількості будинків – металопластикове. Хороша якість і лояльна ціна балкона – основні причини широкої популярності серед споживачів по Києву. Однак сучасні тенденції вказують на стрімку перестановку пріоритетів, в результаті якої люди починають віддавати перевагу екологічно чистому матеріалу. У зв’язку з цим прибудови з дерева і дерев’яні вікна знову стають альтернативою металевим і пластиковим.

Переваги конструкцій з даного матеріалу:

 • Екологічно чисті комплектуючі балкона, що не виділяють шкідливі токсини під тривалим впливом сонячних променів.
 • Створення здорового мікроклімату, виняток утворення конденсату в кімнаті.
 • Натуральний дизайн обшивки балкона.
 • Простота виносу, утеплення, встановлення комплектуючих та ремонту.
 • Довговічність при правильному догляді.
 • Затишний і теплий дизайн (як всередині, так і зовні).
 • Балкони з даного матеріалу мають ціну нижче більшості ПВХ конструкцій.

Пластикові балкони і їх ціна

Балкони з пластика – поширений вид прибудов, установку яких здійснює більшість фахівців за лояльну ціну. В першу чергу споживачів приваблює відносно низька ціна і тривалість експлуатаційного терміну. Так само не варто забувати і про якісні характеристики з перевагами:

 • Екологічно чисті матеріали. Сучасні виробники ПВХ систем більше не використовують у виробництві такий матеріал, як свинець.
 • Поганий теплообмін. Мінімальні тепловтрати (за рахунок герметичності конструкції і склопакета), на відміну від скляного аналога, тому він виходить більш теплим.
 • не потребують додаткового утеплення.
 • Простота догляду. Пластик досить просто відмивається від забруднень, а обшивка на стінах і на підлозі не вимагає спеціального догляду.
 • Простота виносу і ремонту.
 • Варіативність регулювання і установки.

Ознайомтеся з пропозиціями компанії по Києву на даному сайті і перегляньте фото, щоб мати уявлення про ту чи іншу послуги. Виберіть обшивку балкона, тип і форму прибудови, яку плануєте встановити (виберіть все, аж до дизайну підвіконня), і ознайомтеся з особливостями роботи фахівців. Сайт компанії використовує тільки актуальну інформацію щодо прайса і послуг, які можна замовити.

Передзвонимо і допоможемо з вибором Ваших вікон

У вас є питання?