Металопластикові вікна від «Okna ST»

Металопластикові вікна в Києві

Будь -який ремонт – відмінна можливість внести в своє житло щось нове і вдосконалити його, підвищуючи, таким чином, загальний рівень комфорту. Вибір вікон – супутня і ключова частина в процесі удосконалення житла. Тому для вибору вікон необхідно відводити особливу увагу, так як вони впливають на візуальне оформлення приміщення і комфортне проживання в будинку. Наприклад, купівля якісних вікон дозволить істотно заощадити на опаленні будинку через теплоізоляційні  властивості.

Купити пластикові вікна або металопластикові

Металопластикові конструкції відрізняються від звичних нам пластикових наявністю металевої арматури, яка зміцнює конструкцію. За допомогою металопластикових вікон можна втілити в життя будь-який архітектурний проект, наприклад, зробити віконний проріз овальної або прямокутної форми (будь-яка установка).

Орієнтованість на кілька профілів високої якості

Компанія виробляє монтаж виключно оригінальних профілів Osnova, Rehau, KBE. Європейська якість і демократичні ціни.

Віконне армування

Істотне збільшення експлуатаційного строку віконної конструкції за рахунок сталевого прокату металу (товщина – 1,5 мм), внаслідок – бездоганна робота віконних механізмів.

Підвіконний профіль

Максимальна теплоізоляція підвіконної зони – виняток ймовірності промерзання транспортувального профілю та запобігання теплових втрат.

Якісний монтаж (гарантія)

Установка металопластикових конструкцій проводиться досвідченими фахівцями, що володіють відповідним рівнем кваліфікації та використовують тільки найкращі інструменти, за всіма існуючими вимогами якості монтажу.

Комплектуючі високої якості (євро)

Кожен профіль супроводжується повним набором комплектуючих.

Захист від злому

Передбачено монтаж додаткових механізмів безпеки, що забезпечують захист від злому і проникнення через вікно.

Якісна збірка (євро)

Повна відсутність бракованих елементів, чиста збірка металопластикових конструкцій, які не мають жодного дефекту.

Скління

Кожен замовник отримує склопакети найвищої якості від провідних виробників на вітчизняному та європейському сегментах ринку.

Фурнітура

Довготривала експлуатація та бездоганна робота вікон забезпечується оригінальними фірмовими деталями. Кожен комплект фурнітури різних профілів володіє своїми відмінностями і перевагами.

Оперативна доставка

Служба доставки працює по всьому Києву. Віконні конструкції якісно упаковуються і доставляються клієнтові у відмінному стані, готові до монтажу.

Демократична ціна пластикових вікон

Замовити дешевше в іншому місці – неможливо.

Osnova Desing

Профільна система класичного зразка. Відмінна особливість євровікна полягає в гладкій і елегантній поверхні під нахилом в 15 градусів, забезпечуючи оригінальність дизайну та інтер’єру приміщення.

Виробництво: Україна
Кількість камер: 4
Зовнішня стінка (товщина): 2,8 міліметра
Глибина розміщення: 60 міліметрів
Склопакети: до 32 міліметрів
Експлуатаційний період: більше 40 років

Osnova Premium

Профільна система, розрахована на споживачів, серйозно підходять до вибору віконної конструкції і прагнуть економити на опаленні або кондиціонуванні житла. Вікно даного профілю задовольняє клієнта і з естетичної точки зору, володіючи оригінальним і сучасним дизайном.

Виробництво: Україна
Кількість камер: 5
Зовнішня стінка (товщина): 2,8 міліметра
Глибина розміщення: 70 міліметрів
Склопакети: до 42 міліметрів
Експлуатаційний період: більше 40 років

Rehau Synego

Це нова профільна система, яка допускає виготовлення вікна на 50% тепліше, ніж звичайно. Synego – це семикамерна система, з підвищеною терморегуляцією. Вона є досить безпечною, не виділяє неприємних запахів, тому дані системи дозволені до установки в медустановах, школах і садках.

Виробництво: Німеччина
Кількість камер: 7
Зовнішня стінка (товщина): 2,7 міліметра
Глибина розміщення: 80 міліметрів
Склопакети: до 51 міліметрів
Експлуатаційний період: більше 40 років

Rehau Geneo

Унікальна в своєму роді профільна система, яка має шестикамерний профіль і 3 контури ущільнення, завдяки цьому, холод швидше пройде через стіни, ніж Ваші вікна. У зв’язку з цим профіль GENEO користується величезним попитом.

Виробництво: Німеччина
Кількість камер: 6
Зовнішня стінка (товщина): 2,8 міліметра
Глибина розміщення: 86 міліметрів
Склопакети: до 44 міліметрів
Експлуатаційний період: більше 40 років

Rehau 60

Профіль німецького виробництва, що втілює євро якість, надійність і довговічність. Виробник дбає про власну репутацію, тому випускає продукцію виняткової якості. У виробництві використовуються інноваційні технології, а дизайн проектують відомі  дизайнери.

Виробництво: Німеччина
Кількість камер: 6
Зовнішня стінка (товщина): 2,7 міліметра
Глибина розміщення: 60 міліметрів
Склопакети: до 33 міліметрів
Експлуатаційний період: більше 40 років

Так само, компанія виробляє монтаж наступних профілів даного виробника: Rehau 70, Rehau synego, Rehau Geneo, популярні по всій Україні.

Rehau 70

П’ятикамерна профільна система, одна з кращих від даного відомого виробника, що відрізняється прийнятним співвідношенням ціна / якість. Можна сміливо сказати, що представлена система користується величезною популярністю не тільки в країнах СНД, але і по всій Європі.

Виробництво: Німеччина
Кількість камер: 5
Зовнішня стінка (товщина): 2,7 міліметра
Глибина розміщення: 70 міліметрів
Склопакети: до 41 міліметрів
Експлуатаційний період: більше 40 років

KBE 58

Ще один профіль німецького виробництва, який займає провідні позиції продажів на вітчизняному та зарубіжному ринках. KBE 58 відповідає поточним стандартам якості, володіє хорошими теплоізоляційними властивостями, а також має безліч варіантів оформлення.

Виробництво: Німеччина
Кількість камер: 3
Зовнішня стінка (товщина): 3 міліметра
Глибина розміщення: 58 міліметрів
Склопакети: до 28 міліметрів
Експлуатаційний період: більше 40 років

KBE 70

Профіль пластикових вікон, що вважається класикою серед споживачів. Відмінна риса ПВХ – гранично можлива на сьогоднішній день теплоізоляція, що дозволяє економити великі кошти під час опалювального сезону.

Виробництво: Німеччина
Кількість камер: 5
Зовнішня стінка (товщина): 2,8 міліметра
Глибина розміщення: 70 міліметрів
Склопакети: до 28 міліметрів
Експлуатаційний період: більше 40 років

О компании «Okna ST»

Планируя покупку и монтаж ПВХ или металлопластиковых окон в собственном жилище, необходимо отнестись к процессу выбора со всей серьёзностью и поставить его в приоритете. Окна пластиковые в Киеве должны не только удовлетворять ваши эстетические запросы, но и обеспечить комфортное пребывание в помещении. Следовательно,  монтаж и остекление квартиры (дома) должны осуществляться профессионалами с должным уровнем квалификации. Другими словами, основная задача – найти хорошего подрядчика.

Наша компания длительный период ведёт свою деятельность в данном сегменте рынка услуг. За этот период мы обзавелись множеством полезных связей и заключили сотрудничество с известными отечественными и европейскими производителями.  Склад нашей компании содержит только качественные оконные конструкции. Заказать пластиковое окно – означает сделать выбор в пользу качества.

ЕТАПИ РОБІТ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Оформлення замовлення

Заявка через контактний номер телефону – заявка з сайту.

Замір

Наша людина виїжджає в день заявки і проводить необхідні виміри.

Виготовлення на заводі

Виготовляємо віконну конструкцію протягом 5 робочих днів.

Доставка

Протягом 2-х робочих днів проводиться доставка конструкції.

Монтаж

На протязі декількох годин проводиться установка вікон.

5 ГОЛОВНИХ ПРИЧИН ВИБРАТИ НАС

В ногу з часом

Наша команда стежить за останніми новинами у сфері виробництва вікон і застосовує тільки передові технології.

Оперативність

В день оформлення замовлення наш фахівець виїде на вказану адресу і проведе необхідні виміри, після чого протягом 1-2 тижнів будуть виготовлені і встановлені вікна.

Клієнтоорієнтованість

Для нас важливий кожен клієнт, тому ми надаємо послуги з урахуванням всіх вимог і побажань. 80% звернувшихся до нас – повертаються за новими «покупками» і рекомендують компанію іншим.

Якість продукції

Ми знаємо, що споживачі цінують серйозний підхід і якісний сервіс, проте, виконання цієї умови не заважає нам надавати якісні вікна європейського зразка.

Економія

Якісні та надійні вікна – добре, але недорогі і надійні вікна – ще краще.

Передзвонимо і допоможемо з вибором Ваших вікон

У вас є питання?
null

Виклик замірника вікон

Детальнее >

null

Вивіз сміття

Детальнее >

null

Якісний ремонт вікон

Детальнее >

null

Швидкий монтаж і демонтаж вікон

Детальнее >